Możliwość zorganizowania spływu kajakami indywidualnego albo spływu grupowego

Opcja zorganizowania spływu kajakami indywidualnego albo spływu grupowego to jedna z dwóch opcji dostępnych w ofercie wypożyczalni MARTIN. Każdy klient może wybrać stricte taki kajak, jaki będzie dostosowany do jego zdolności a także sprawi, iż konkretna osoba będzie czuła się wygodnie oraz bezpiecznie, gdyż wybór jest wyjątkowo duży. W wypożyczalni można wyszukać głównie modele przeznaczone dla dwóch osób. Kajaki są sprawne, wytrzymałe oraz pakowne, czyli doskonale będą nadawały się nawet na dłuższe trasy. Wyposażenie każdego kajaka to: lekkie wiosła i dwie kamizelki asekuracyjne w wersji dla dorosłych lub dla najmłodszych.

Klienci sami zdecydują czy robiąc użytek z http://www.kajakipomiechowek.pl/ chcą pływać główną trasą lub chcą korzystać z tras wyznaczonych alternatywnie, o dowolnym pułapie trudności. Spływy mogą mieć długość: 7, 11 i 18 km. Trasa wyznaczona odgórnie ma natomiast dwadzieścia dziewięć kilometrów. Na dodatek, można zdecydować się na wyznaczenie trasy indywidualnej. Jako że firma ma własne pole rekreacyjne, klienci mogą po spływie zdecydować się na zorganizowanie imprezy plenerowej. Wydzielane są 2 strefy: z grillem i ogniskiem oraz z możliwością rozbicia namiotów.

Każdy ze spływów jest zorganizowany z kompletną opieką instruktorską, co ma wyjątkowe znaczenie dla osób, które w takim wydarzeniu biorą udział pierwszy raz.

Spływy organizowane są perfekcyjnie, a przygotowujący je dbają o to, by spełniać wymagania tych osób, które biorą w nich udział. Przed każdym spływem na odcinku Joniec – Borkowo – Śniadówko – Pomiechówek wszyscy są informowani, co jest zapowiedziane i co może ich spotkać. Są to wiadomości o: miejscu zbiórki, porządku spływu, przebiegu trasy głównej a także przebiegu trasy alternatywnej. Eksperci informują również o głównych regułach bezpieczeństwa oraz ukazują, jakie są możliwe problemy na trasie spływu, aby każdy miał tego świadomość.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Możliwość zorganizowania spływu kajakami indywidualnego albo spływu grupowego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.