Ferie zimowe

SKU: JAMNO0003 Działy: ,

Ferie zimowe 2020 – gdzie warto się wybrać?

Znamy już terminy ferii zimowych dla kolejnych województw w Polsce. Uczniowie będą mogli odpocząć od szkoły przez całe dwa tygodnie. Okres ferii potrwa od 13 stycznia do 23 lutego. Jako pierwsze, zimową labę świętować będą województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie i śląskie. Gdzie warto udać się na ferie zimowe 2020?

Aktywność na pierwszym miejscu

Coraz więcej dzieci i młodzieży w naszym kraju cierpi na niedostatek aktywności fizycznej. Warto zatem propagować zdrowy tryb życia i odpoczynek na świeżym powietrzu. Warto kształtować swoje umiejętności w sportach zimowych. Narty, snowboard, łyżwy – to najpopularniejsze wybory, które pozwolą zadbać o wyższą sprawność fizyczną oraz zahartować organizm na świeżym powietrzu.

Szybki wypad do ciepłych krajów?

Być może Twoja pociecha należy do grona osób wyjątkowo nielubiących zimnych temperatur. Choć ostatnie zimy w naszym kraju są dużo łagodniejsze, najmłodszym ciężko znieść ten okres. Szczególnie, że ich organizm nie był hartowany zimą z prawdziwego zdarzenia. Warto już teraz pomyśleć o biletach lotniczych, jeśli chcemy odpocząć w nieco innym klimacie. Planując zagraniczne ferie zimowe 2020 już teraz, możemy zadbać o atrakcyjny wyjazd w przystępnej cenie.

Postaw na kreatywność dziecka

Załóżmy, że ferie zimowe 2020 chcemy uczcić wyjazdem. Może to być nawet jednodniowy wypad za miasto. Grunt, żeby chociaż na chwilę zmienić otoczenie i cieszyć się nowymi miejscami. Daj swemu dziecku trochę swobody. Pozwól mu poszukać w Internecie ciekawych miejsc w okolicy. Już od najmłodszych lat warto uczyć dzieci spontaniczności i kreatywnego myślenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ferie zimowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.