Wysokiej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro

Kategoria:

Imponującej jakości światłowodowe kable FiberPro gwarantują najlepsze efekty, niezależnie od tego, jaka jest długość przewodu. Optyczny kabel hdmi 2.0 oraz kabel hdmi 4k wypełniają wszystkie wymogi, jakie są wymagane przez specyfikację HDMI 2.0b. Z tego względu spełniają one kompletną i bezstratną przepustowość 18 gigabit na sekundę, jak i transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60 Hz. Przewody HDMI FiberPro mogą przesyłać w idealnym stanie sygnał audio oraz wideo bez obniżenia jakości, abstrahując od długości.

To duży atut tego rodzaju kabli. FiberPro przesyła wszystkie sygnały w obrębie standardu UHD oraz specyfikacji HDMI na duże odległości. Jeszcze przed oddaniem do użytku przewody tego typu są 2 razy testowane, już na etapie produkcji. Testy mają miejsce pod względem adekwatnego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel sprawdzony jest wyjątkowo wymagającym sygnałem. Dzięki temu, tak samo klienci, jak i instalatorzy mają gwarancję, że przewody zdały wymagającą kontrolę jakości. Warto zdecydować się na zakup kabla FiberPro, podczas gdy komuś będzie zależało na prędkości oraz efektywnym działaniu konkretnej transmisji. Wzrastają w końcu oczekiwania a propos wysyłania sygnału o ogromnej ilości danych. Typowe kable HDMI mają problemy z przesyłaniem sygnału 18 gigabit na sekundę już przy odległości 5 metrów.

To właśnie FiberPro jako jeden z nielicznych przewodów przesyła pełny sygnał w ramach specyfikacji HDMI 2.0b na odległość do 50 metrów. Dlatego, zaopatrując się w taki kabel, niezależnie od zaproponowanej długości można mieć gwarancję, że przewód przesyła w perfekcyjnym i nienaruszonym stanie nawet wyjątkowo wymagający materiał 4K do telewizora oraz do projektora. Standardowe przewody z miedzi do wysyłania sygnału o najwyższej przepływności domagają się żył o ogromnym przekroju. Sprawia to, że przewód HDMI jest cięższy i mało sprężysty. W efekcie, powstają trudności przy układaniu okablowania w zabudowach, ścianach, albo peszlach. FiberPro jest z kolei giętki, a także idealnie układa się, nawet w najcięższych okolicznościach. Wysoka przepustowość przewodu pozwoli korzystać z niego przez wiele lat.

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wysokiej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *