Osiedle nad Zalewem – nowa realizacja Lublin Development

Osiedle nad Zalewem to nowa realizacja Lublin Development, ciesząca się ogromną reputacją. Sporym walorem mieszkań jest położenie blisko zalewu Zembrzyckiego, w którym znajduje się kilka ośrodków wypoczynkowych, plaża, jak i dostępna jest opcja uprawiania sportów w wodzie. Szczegóły realizacji wraz z danymi kontaktowymi Lublin Development znajdują się pod linkiem mieszkania od dewelopera lublin i natychmiastowo można sprawdzić szczegóły, jak i umówić się na spotkanie z pracownikami firmy. Wokół nowopowstałego osiedla ulokowanych jest sporo stref zieleni, co wskazuje na czystsze powietrze i daje sporo okazji do spacerowania albo jazdy na rowerze. W pobliżu Osiedla nad Zalewem znajduje się las Dąbrowa, duży las położony w granicach administracyjnych Lublina. Osiedle nad Zalewem to idealna opcja dla rodzin z dziećmi.

Blisko znajdują się bowiem szkoła podstawowa oraz przedszkole. Jest to także miejsce ciche, w którym można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Pomimo, że osiedle odosobnione jest od centralnej części Lublina, umieszczone są w tym miejscu sklepy i inne punkty usługowe, jakie ułatwią codzienne życie. Usytuowanie we Wrotkowie, a więc w dynamicznie rozwijającej się strefie Lublina to następny plus. Jest to osiedle świetnie skomunikowane z centrum, oddzielone niecałe o 15 minut jazdy samochodem. Osiedle nad Zalewem to aż 130 mieszkań o powierzchni od czterdziestu metrów kwadratowych, w kwocie niższej niż dwieście tysięcy złotych.

Osiedle złożone jest z czterech pięciokondygnacyjnych obiektów, których wykonanie rozdzielone jest na cztery etapy. W każdym z etapów buduje się jeden obiekt. Budynki uposażone są w windy, a osiedle w całości dostosowane jest do osób niepełnosprawnych. W każdym budynku znajdują się garaż podziemny z parkingiem oraz komórki dla lokatorów. Wzdłuż drogi wewnętrznej przewidziano naziemne miejsca do zaparkowania. W centrum osiedla zaplanowano strefę rekreacyjną dla najmłodszych. Każdy budynek ma po sześćdziesiąt pięć funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, i czteropokojowych lokali.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Osiedle nad Zalewem – nowa realizacja Lublin Development”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.