Przeguby Cardana nadające się do zastosowania w wielu dziedzinach przemysłu oferuje zakład Tekmat. Propozycja katalogowa zawiera towary wyprodukowane przez najlepszych producentów z Europy. Poszczególne przeguby dostosowane są do różnych mocy obrotowych i wyposażone są w optymalne łożyska nie mające ruchomych elementów pośredniczących lub w łożyska igiełkowe. Podczas wyboru określonych towarów wśród tekmat.pl należy kierować się nie tylko wielkością przekazanego momentu obrotowego, lecz w dodatku opcjami wykorzystania do jakich zaliczają się: moc chwilowego uderzenia, wymiary kąta, czy liczba zrealizowanych obrotów.

Jeżeli klient ma jakieś wątpliwości w czasie zakupów to może skorzystać z wskazówek wykwalifikowanego eksperta Tekmat. Sprzęgła wychylne wykorzystywane są do złączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie nie znaleźć się względem siebie na osi. Niezależnie od ułożenia, wały Cardana zapewniają optymalne przeniesienie momentu obrotowego przy sporych prędkościach obrotowych poprzez część maszyny wokół walca obracającą się wokół własnej osi oraz przeguby. Sprzęgła wychylne, udostępnione w sklepie Tekmat cechują się cichszą pracą, dobrą ceną oraz zmniejszonym tarciem. Ich imponująca dokładność wytworzenia zapewni w przyszłości niezawodność eksploatacji. Posiadające idealne parametry jakie wykazują przeguby Cardana wpływają na ogromne zainteresowanie produktem.

Z szczegółowym ich spisem, danymi technicznymi i opisem można zaznajomić na stronie Tekmat. Połączenia mogą być w prostej linii bądź mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne będą nadawały się do trybu: maksymalnie 300 obrotów na minutę, max 1000 obrotów na minutę lub maksymalnie 4000 obrotów na minutę. Sprzęgła wychylne mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej albo niklowanej. Otwory w nich mogą przybierać różną formę: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym albo sześciokątnym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Przeguby Cardana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.