Kiedy warto wykonać badanie z aparaturą USD Doppler?

SKU: CATZDR0002A Działy: ,

Wskazaniami do badania dopplerowskiego są wszelkie dolegliwości, które mogą sugerować zaburzenia w obrębie funkcjonowania układu sercowo naczyniowego. Aparatura pozwala na przeprowadzenie badania ultrasonograficznego. Na jego podstawie ocenia się przepustowość żył oraz tętnic. Możliwe jest wychwycenie nieprawidłowości wymagających dalszej diagnostyki i leczenia.

Badania dopplerowskie najczęściej przeprowadza się w przypadku pacjentów chorych na cukrzycę, nadciśnienie, otyłość oraz inne dolegliwości związane z negatywnym oddziaływaniem na układ krwionośny. Aparatura może zostać wykorzystana także do diagnozy stanu tętnic dolnych, co okazuje się niezwykle przydatne przy leczeniu żylaków.

Ogromną zaletą tego badania jest szybkość i wygoda. Trwa zaledwie kilkanaście minut, jest bezbolesne oraz pozwala natychmiast uzyskać wyniki. USG Doppler Poznań https://www.blumedica.pl/usg-doppler-poznan/ wydatnie przyczynia się do leczenia i profilaktyki układu sercowo-naczyniowego, dzięki czemu, profesjonalny sprzęt jest dostępny w coraz większej liczbie placówek medycznych w Polsce.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kiedy warto wykonać badanie z aparaturą USD Doppler?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.