Specjalistyczny oddział leczniczy dla osób uzależnionych od alkoholu

Wyspecjalizowany oddział terapeutyczny dla osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji wpływających na pracę mózgu umieszczony jest w miejscowości umieszczonej w województwie pomorskim. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnienia alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, trwająca 8 tygodni. Terapia skierowana jest do osób dostrzegających u siebie symptomy uzależnienia albo osoby współuzależnione. Terapia ma miejsce w grupie nie mającej więcej niż 18 osób. Są to najlepsze warunki do przechodzenia terapii. Ćwiczenia prowadzone są przez wykwalifikowanych psychologów, jacy każdego traktują z należytą uwagą. Kameralny a także empatyczny klimat ułatwia pozyskać dobre efekty. Pacjenci są bardziej szczerzy.

Terapia indywidualna w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz ma miejsce raz w tygodniu. To idealne dopełnienie leczenia grupowego. Ponadto, prowadzona jest terapia przez pracę. Pomoc psychologów na wysokim poziomie przekonuje do odbywania terapii we wskazanym ośrodku. Realizowana jest także pomoc psychiatryczna, prawnika i socjalna. Zakład w Wandzinie proponuje zajęcia warsztatowe dla najbliższych osób leczących się. Zajęcia edukacyjne mają na celu rozszerzać informacje w temacie przyczyn alkoholizmu.

Rozbudzana jest siła do działania oraz jednoznaczne ukierunkowanie do pozostawania w trzeźwości. To rozszerza szansę zaprzestania picia przez osobę uzależnioną. Najbliżsi z kolei nie obarczają się poczuciem winy. Na witrynie www ośrodka znajdują się konkretne informacje odnośnie tego, jakie są warunki przyjmowania, co można ze sobą zabrać do ośrodka oraz co jest absolutnie zakazane w trakcie przebywania na terapii. Dla ludzi zaciekawionych podane są także numery kontaktowe. Placówka funkcjonuje od dwudziestu pięciu lat, proponując wsparcie dla osób walczących z uzależnieniami. Duże doświadczenie pomaga ludziom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Specjalistyczny oddział leczniczy dla osób uzależnionych od alkoholu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.