Profesjonalny i godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu

Jadwiga Polcyn – Losy to profesjonalny a także polecany neurolog dla dzieci w Poznaniu do jakiego przychodzi wielu rodziców z dziećmi. Główną dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia zespołu nadpobudliwości ruchowej a także epilepsji u najmłodszych. Lekarka zauważa, iż kiedy tylko mama i tata dostrzegają u własnych dzieci schorzenia neurologiczne to powinni reagować od razu. Tylko wczesne wykrycie oraz odpowiednia reakcja umożliwiają później unormowane rozwijanie się najmłodszych. Wczesna diagnoza to również szansa na maksymalne wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w leczeniu dzieci posiada długoletnie doświadczenie zawodowe.

Na dodatek, cechuje ją zdolność współodczuwania dzięki jakiej przekonuje do siebie młodszych chorych i nie wywołuje w nich obaw. Diagnozowanie i leczenie dzieci z dolegliwościami układu nerwowego zawiera także: stany napadowe, migreny, dysfunkcje zachowania, zaburzenia snu, dysfunkcje mowy, problemy w szkole, okołoporodowe problemy neurologiczne, zespół objawów powiązanych z mózgowym porażeniem dziecięcym, genetyczne choroby powiązane z układem nerwowym, oraz dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa pomoc lekarska jest rezultatem tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada praktykę także w pediatrii i anestezjologii i intensywnej terapii. Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizjoterapeutą.

Na pierwszą konsultację opiekunowie poproszeni są o zabranie: historii medycznej dziecka, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia szpitalnego i opisów wcześniej przeprowadzonych badań. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się też mailowo. Za każdym razem kuracja dobrana jest wprost do małego pacjenta. Neurolog pracuje razem z pacjentem, jak i z rodzicami przekonując o tym, że chorób neurologicznych nie trzeba się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Profesjonalny i godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.