Książka „Wolni Od Lęku” – Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie poradzić

Książka „Wolni Od Lęku” to tytuł, w jakim Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie poradzić. Twórca serwisu Wolni Od Lęku osobiście walczył z tą chorobą i dokładnie prezentuje czytelnikom, w jaki sposób toczyła się jego historia. W rezultacie, sporo osób mu ufa. Dostrzegają albowiem jego szczerość. Lektura będzie dla nich na pewno pożyteczna, bo ma unikalną formułę. Przez 6 miesięcy internauta dowiaduje się, jak mógłby sobie poradzić z atakiem paniki. W każdym tygodniu można wspólnie popracować nad zrozumieniem, wdrażaniem, a następnie emocjonalnym odczuwaniem wiadomości. Bez wątpienia, nerwica lękowa będzie słabnąć.

Po 7 tygodniach od lektury autor skieruje się z zapytaniem do czytelnika. Kiedy on udzieli poprawnej odpowiedzi, to autor przejdzie do kolejnego etapu. Kiedy zaś odpowiedź będzie niepoprawna, czytelnik dostanie jeszcze jeden tydzień na obmyślenie wszystkich spraw. Znaczące jest to, żeby nie odczuwać presji. Pierwsze 12 rozdziałów książki pozwoli panować osobie chorej nad mechanizmem lęku, a więc wynikiem.

Dalsze 12 rozdziałów uderza w osobowość nacechowaną neurotycznie, a więc uderzy w źródło nerwicy lękowej. Nowocześnie opracowana publikacja – gra autora, który ma za sobą doświadczenie nerwicy bez wątpienia dla dużej liczby osób będzie czymś pomocnym. Warto też poznać artykuły ze strony. Są to na przykład takie jak: Mechanizmy ucieczki emocjonalnej, Jak powinno wyglądać leczenie nerwicy, Stres – objawy, przyczyny, leczenie, Jak działa mózg, Budowanie dystansu do nerwicy, Czym jest odpowiedzialność? Kiedy trzeba iść do psychiatry po pomoc, Czym jest neurotyzm, Fobie i lęki, Czym jest ego i jak działa, Depersonalizacja i derealizacja, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, czy Syndrom DDD – dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Jest w czym wybierać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Książka „Wolni Od Lęku” – Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie poradzić”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.