Rzetelna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich gałęzi prawa

Iwona Cebo – Kubiczek to profesjonalna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich gałęzi prawa. Usługi odnoszą się do: prawa cywilnego, prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa handlowego, prawa karnego, prawa administracyjnego oraz edukacji lub szkolnictwa. Oferta jest wobec tego wszechstronna. Iwonę Cebo – Kubiczek cechuje indywidualne ukierunkowanie oraz pasja, dlatego jako adwokat dąbrowa górnicza jest z chęcią typowana przez klientów. Jest ona ceniona za efektywność w doradztwie i w rozwiązywaniu prawnych. Godnie reprezentuje również klientów w sprawach sądowych. Jej oferta wystosowana jest do klientów prywatnych oraz dla klientów biznesowych.

Obsługa prawna zawiera: doradztwo, reprezentację petentów przed instytucjami sądowymi oraz przed urzędami. Doskonała znajomość prawa oraz dwudziestoletnie doświadczenie dają zainteresowanym pewność, że Iwona Cebo – Kubiczek będzie osobą, której warto powierzyć swoją sprawę. Z uwagi na wysoki profesjonalizm, kancelaria adwokat współpracuje z renomowanymi kancelariami na całym świecie. Jeżeli więc konkretną sprawę trzeba rozwiązać poza krajem, to także jest to możliwe. Klienci prywatni, którzy zgłoszą się do kancelarii mogą liczyć na: poradnictwo prawne, pomoc w opracowaniu treści licznych umów, pozwów oraz pozostałych pism procesowych.

Korzystają ze wsparcia w zakresie prawa cywilnego – spadkowego, rodzinnego, pracy oraz w obrębie udzielania odszkodowań i ściągania zobowiązań finansowych. Prawo karne i prawo administracyjne to dziedziny, w jakich specjalistka też radzi sobie doskonale. Iwona Cebo – Kubiczek udziela wsparcia w: wystosowaniu zaskarżeń do Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu, w opracowaniu opinii prawnych, poradnictwie w zakresie prawa własności intelektualnej i prawa budowlanego. W dodatku, w imieniu interesantów uczestniczy w negocjowaniu oraz reprezentuje ich w sądzie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rzetelna adwokat z Dąbrowy Górniczej, proponująca pomoc prawną ze wszystkich gałęzi prawa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.