Proces publikowania oferowany w Ef Ef

Kategoria:

Zbiór etapów publikowania powzięty w Ef Ef jest wyjątkowo dokładnie przyszykowany oraz w dokładnych zamiarach precyzyjnie dostosowany do oczekiwań zleceniodawcy, wobec czego osoby, która planuje bez problemu wydawać pozycję książkową. W pierwszej kolejności, Ef Ef będzie zajmować się przeczytaniem i poprawą tekstu pod kątem błędów językowych i poprawą błędów stylistycznych. Jeżeli natomiast autor zgodzi się na modyfikacje, odbywa się następny etap, czyli wykonanie projektu okładki i projekt szablonu składu.

Specjaliści, którzy tym się trudnią, zadbają o to, żeby to co w środku oraz obwoluta były ze sobą spójne. Następnie rozpocznie się skład książki: dołączenie tekstów do szaty graficznej, umieszczenie ilustracji i dopasowanie pozostałych elementów powiązanych z edycją. Po takim z etapów ma miejsce korekta poskładowa, mająca za zadanie sprawdzenie, czy w czasie składu z przekładem nie wydarzyło się nic niewłaściwego. Potem eksperci będą zajmować się konwersją do wersji mobilnej, jeżeli zaplanowane jest wydanie publikacji online. Będzie miało miejsce także przyszykowanie plików do wydrukowania. Zadania na końcu to: druk i doręczenie, jak i stworzenie oraz wydrukowanie środków reklamowych.

Specjaliści będą zajmować się także dystrybucją publikacji książek, jeżeli klient będzie posiadać to życzenie. Dokładny opis w temacie tego, na co można liczyć w ramach https://ef-ef.pl znajduje się na stronie online. W dodatku można o rady spytać pracowników z Ef Ef. Interesanci, jacy chcieliby dowiedzieć się, ile szacunkowo będzie wynosić wydatek publikacji, mogą to zrobić, wypełniając kalkulator wydawniczy. Po akceptacji wyceny mają miejsca świadczenia, z jakich można korzystać. Będą to: redagowanie, korekta językowa, opracowanie korekty technicznej, adiustacja, skład i łamanie publikacji, projektowanie layoutu książki, projektowanie oprawy, modyfikacja do e booka oraz wydruk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Proces publikowania oferowany w Ef Ef”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.