Papier antykorozyjny od firmy Excor

Papier o właściwościach antykorozyjnych od zakładu Excor wykorzystywany jest w licznych dziedzinach przemysłowych. Specjalny papier o właściwościach antykorozyjnych stworzony przez przedsiębiorstwo Excor dobierany jest przede wszystkim przez przedsiębiorców, którym będzie zależeć na tym, by w standardowej działalności wykorzystać wysokiej jakości produkty. Konsumenci mogą wybrać: papier VCI na rolce, papier VCI pod postacią arkuszy na wymiar, papier VCI wzmocniony siatką, papier VCI z powłoką polietylenową, czy papier krepowy VCI.

Wysokiej jakości papier techniczny z lotnymi inhibitorami korozji w całej strukturze papieru ma uniwersalne zastosowanie i jest prosty w użyciu. Jako zabezpieczenie antykorozyjne papier antykorozyjny będzie działać przez 1 rok czasu do 2 lat. Na witrynie przedsiębiorstwa każdy z produktów jest dokładnie opisany. Dostępne są nie tylko informacje o wykorzystaniu, ale też o: szerokości, gramaturze, wadze, sposobie spakowania. Można także sprawdzić całą kartę wyrobu i omawiać szczegóły ze sprzedawcami.

Excor ma doświadczenie w produkcji oraz dostarczaniu materiałów przeznaczonych do pakowania i regularnie podnosi standardy oferowanych świadczeń. Papier antykorozyjny jest na równi chętnie zamawiany jak folia o właściwościach antykorozyjnych. Arkusze VCI na wymiar można pociąć w takich parametrach, na jakim będzie zależało zamawiającym. Mogą one być zapakowane luzem lub mogą być nawinięte na roli z perforacją.

Dwustronne działanie antykorozyjne nie dopuszcza do błędów w aplikacji oraz spowoduje, że zapakowanie zajmuje mniej czasu. Takie arkusze mogą być użyte jako przekładka pomiędzy różnymi elementami. Papier VCI może zostać też użyty jako delikatny pochłaniacz wilgoci. Użycie papieru antykorozyjnego o większej gramaturze pozwala zabezpieczyć delikatniejsze podzespoły metalowe przed zarysowaniami i uszkodzeniami w trakcie transportu. Zaprezentowane papiery nadają się do recyklingu i zaliczają się do ekologicznych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Papier antykorozyjny od firmy Excor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.