Motywy dla jakich opłaca się zapisać do akademii językowej English Navigator

Kategoria:

Przesłanki dla jakich opłaca się zapisywać do akademii językowej English Navigator są na tyle przekonywujące, że rzeczywiście zapisuje się tutaj coraz więcej osób. W głównej mierze osoby, które zapisują się na angielski Zielona Góra cenią to, że lekcje mają miejsce w małych grupach. Do lekcji wykorzystane są innowacyjne metody, co bardziej zachęca kursantów oraz prędzej da szansę utrwalać język. Regularnie organizowane są w takim miejscu warsztaty tematyczne, co jest motywacją do zapisania się. Lekcje poprowadzone są w oparciu o metodę komunikatywną.

Pozwoli to na intuicyjne wykorzystanie języka, bez jakiegokolwiek stresu. Lekcje z użyciem tablic interaktywnych stają się przyjemnością. Misją English Navigator jest to, żeby kształcić słuchaczy na światowym poziomie. To pozwoli osobom uczestniczącym w zajęciach na podnoszenie własnych kompetencji lub na spełnianie własnych celów. Warsztaty teatralne po angielsku to ciekawa propozycja dla najmłodszych uczących się w szkole podstawowej. Najmłodsi mogą w ich trakcie rozwijać kreatywność a także równocześnie szlifować język angielski. Odegrane są zarówno mini scenki, jak i większe inscenizacje.

Ćwiczenie scenek pozwala najmłodszym oswajać się z językiem. Maluchy przez zabawę mogą przełamać barierę językową. Warto zaznajomić się z informacjami podanymi na witrynie www. Można bowiem przeczytać jakie zajęcia są proponowane, zaznajomić z cennikiem oraz dowiedzieć się, co zrobić, żeby wpisać się do szkoły. Można również przejrzeć bloga, na jakim regularnie publikowane są ciekawe posty. W grupie dorosłych można znaleźć osoby, które planują awans, chcą podejmować pracę poza granicami kraju lub wzorcowo posługiwać się językiem obcym. Każda osoba dorosła zamierzająca ulepszyć rozmowy po angielsku powinna w takim razie zapisać się do English Navigator. Na kursy dla młodzieży będą zapisywać się osoby, które mają przed sobą maturę z języka angielskiego albo egzamin ósmoklasisty. Lektorzy motywują do uczenia się oraz szybko można spodziewać się postępu.

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Motywy dla jakich opłaca się zapisać do akademii językowej English Navigator”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.