Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów

Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów każdej wielkości i rasy w mieście Gdańsk ma do zaoferowania Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można oczekiwać nie tylko tego, iż pies zostanie ostrzyżony, lecz również że zostanie poddany kąpieli. Wszystko będzie odbywało się przy zastosowaniu najwyższej jakości kosmetyków i w sterylnych okolicznościach. Pakiet FULL WYPAS, który proponuje psi fryzjer Gdańsk odnosi się do każdej rasy piesków, które domagają się strzyżenia. Ponadto, dostępny jest również zestaw MOKRY PIES dla piesków, które nie potrzebują użytkowania nożyczek.

Dla psów szorstkowłosych właściwy jest zestaw TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa. Pakiet ten złożony jest z: kąpieli czyszczącej, kąpieli pielęgnacyjnej, suszenia, czesania sierści, czyszczenia uszu, przycinania pazurów i ze strzyżenia lub z trymowania czworonoga na prośbę właściciela psa. Do każdej z podanych usług używany jest osprzęt najwyższej jakości marek. Zleceniodawcy cenią również to, że wykorzystywane są sprawdzone preparaty groomerskich firm. Na witrynie online można zapoznać się z kosztorysem i z dokładnym profilem wskazanych świadczeń. Dodatkowe świadczenia w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usunięcie kamienia nazębnego metodą ultradźwięków i wyczesanie koteczka.

Zalety Doggie House to: odbywająca się w spokojnych warunkach pielęgnacja, osprzęt i preparaty najlepszych marek, spokój w czasie 2 godzinnej pielęgnacji, sterylne okoliczności jakie panują w gabinecie, doskonałe wyniki po wykonanych czynnościach pielęgnacyjnych. Pies, który opuści gabinet będzie wyglądać wspaniale. Bezpośrednie podejście dopasowane jest do osobowości psa, czy również jego lęków. Duża kwalifikacja założycielki gabinetu na temat groomingu oraz to, iż stale rozszerza ona swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i pokazach sprawiają, iż Doggie House faktycznie jest warte odwiedzenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.