Wszechstronny wpływ mezoterapii igłowej

Wieloaspektowy wpływ mezoterapii igłowej na ciało człowieka sprawia, że zabieg taki jest chętnie dobierany przez klientki Medeste Clinic. Zabieg mezoterapii igłowej opiera się na podawaniu substancji nawilżających, odżywczych, stymulujących oraz regenerujących skórę. Są one podane w głębokie warstwy skóry, co powoduje polepszenie jej wyglądu, elastyczności i nawilżenia.

Zregenerowanie, spłycenie zmarszczek i redukowanie symptomów starzenia i niedoskonałości skórnych są zapewnione. Mezoterapię igłową można zrobić w okolicy prawie każdego obszaru ciała. Najczęściej zaś stosuje się go na: twarz, szyję, dekolt, dłonie oraz owłosioną skórę głowy. Każdorazowo rodzaj preparatu jest dobrany wprost do problemu i okolicy, jaka jest poddana kuracji. Poza efektem odmładzania mezoterapia jest zastosowana w przypadku łysienia i zapobiega wypadaniu włosów. Co więcej, mezoterapia igłowa może sprzyjać redukcji cellulitu albo w celach antystarzeniowych. Zapobiegawczo wykonywany zabieg mezoterapii igłowej opóźnia pojawianie się oznak postarzenia się skóry. Zabieg daje szybkie i utrzymujące się przez dłuższy czas rezultaty.

Zwykle potrzebna jest seria kilku zabiegów. Po wywiadzie lekarskim na konkretne okolice nałożony jest krem znieczulający, dlatego zabieg jest wygodny i nie wywołuje skutków ubocznych. Specjalista, używając cienkiej igły poda preparat w okolicy skóry właściwej. Minimalne nakłucia odżywiają oraz pobudzają tkankę skórną, motywując ją do intensywnej odnowy. Zapewnia to nawilżanie oraz napięcie skóry. Mezoterapię igłową można stosować w licznych chorobach skóry i w defektach wizualnych.

Często mezoterapia zastosowana jest w obrębie twarzy. Po konsultacji medyk samodzielnie zadecyduje ile zabiegów jest potrzebnych u danego pacjenta lub pacjentki. Cennik i szczegóły zabiegu opublikowane są na witrynie Medycyna estetyczna Wrocław. Wszystkie zabiegi wykonane są przez specjalistów w bezpiecznych warunkach. Eksperci z uwagą śledzą najnowsze doniesienia z branży medycyny estetycznej, wobec czego radzą sobie doskonale.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Wszechstronny wpływ mezoterapii igłowej”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.