Sklep z kosmetykami – SkinAdvisor

Likwidują zmarszczki, unoszą policzki, gęstnieją rzęsy. Preparaty obiecują cuda. Wśród najświeższych składników kosmetycznych bardzo łatwo wolno się pogubić. Probiotyki, beta – glukan to jedynie co poniektóre substancje, które mają spowodować przełom w pielęgnacji. Jedne potrafią aktywować geny młodości znajdujące się w skórze, inne chronią przed podrażnieniami i starzeniem się czy też odświeżają jak piling u dermatologa. Na najbardziej zaawansowane technologicznie preparaty trzeba wydać nawet paręset złotych, niemniej jednak za to wyniki są zadziwiające… Najwięcej nowin w drogeriach pojawia się na półce z kremami do twarzy.

Jednym z minionych odkryć są probiotyki. Te dobrotliwe drobnoustroje wykorzystywane były dotychczas przede wszystkim w lekach. Okazało się jednak, że identycznie prawidłowo jak na organizm, działają one na skórę, szczególnie wrażliwą i mocno wysuszoną. Wzmacniają jej bakteryjną obronę, dzięki czemu zapobiegają podrażnieniom i sprzyjają regeneracji. Stworzyła ona doustne kapsułki, które pomagają w walce z łupieżem. Aktualnie probiotyki odkryć można również w kremach i balsamach. Dermatolodzy wyszukują również w naturze substancji, które mogłyby zatrzymać proces starzenia się – więcej przetestuj na https://skinadvisor.pl. W ostatnim czasie uważniej zajęli się pro – retinolem, zwanym również, jako prowitamina A.

Po wniknięciu w głąb cery zmienia się ona w retinol i działa jak on. Spłyca zmarszczki, zmniejsza przebarwienia oraz zwalcza trądzik. Pro – retinol jest bezpieczniejszy dla cery i nie podrażnia jej, w następstwie tego ma szansę lepiej na nią zadziałać. Gdy zauważymy, więc na twarzy pierwsze zmarszczki, innymi słowy utratę jędrności, należałoby sięgnąć po krem z tym składnikiem. Następnym szlagierem, który występuje w przyrodzie są roślinne komórki macierzyste, jakie sprzyjają regeneracji skóry oraz jej wolnemu starzeniu się. Albowiem coraz to znacznie więcej osób ma wrażliwą skórę, naukowcy wyszukują składników, jakie łagodzą podrażnienia oraz odmładzają ją. W tym celu sięgają po substancje przetestowane w medycynie. Jednym z nich jest preparat, jaki dotąd stosowany był na podrażnienia, dzisiaj używa się go w kremach, które całkowicie odżywiają skórę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sklep z kosmetykami – SkinAdvisor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.