Kwaśna wódka – interesujący pomysł na wypicie wódki

Kwaśna wódka to alternatywny pomysł na spożywanie wódki. Patrząc na to, że pośród osób mieszkających w Polsce szczególną popularnością jeśli chodzi o alkohole cieszy się wódka, to jest to przepis jaki na pewno warto znać. Jest ona wypijana na spotkaniach towarzyskich, a także na tak doniosłych wydarzeniach jak wesele. Zwykle pije się ją pod postacią szybko wypijanych mieszanek alkoholów. Tymczasem, kiedy ktoś chce trochę urozmaicić spożywanie tego trunku to może zdecydować się na wypicie tak zwanej kwaśnej wódki. Jest to trunek bardzo prosty do zrobienia.

Składa się tylko z czterech składników oraz z kostek lodu. Ten napój wyskokowy perfekcyjnie może sprawdzić się jako napój alkoholowy podawany przed posiłkiem, przed obiadem albo przed kolacją w gronie znajomych. Narodowy alkohol ma posmak nieco bardziej łagodny aniżeli whisky. Elementami składowymi trunku są: wódka, limonka, 30 ml wody gazowanej, 20 ml syropu a także 6 kostek lodu. Swobodnie można dodawać porzeczki albo miętę do dekoracji. Niektórzy dodają także połowę białka jaja. Drink podaje się po zamieszaniu. Pod linkiem vodka sour trago można zobaczyć szczegółowy opis tego, w jaki sposób zrobić kwaśną wódkę.

Na pewno, znajomi zapamiętają ten posmak. Naturalnie, na blogu Tragos del Mundo można poznać dużo pozostałych przepisów. Internauta może dobierać takie drinki, jakie z pewnością dopasują się do tematycznych spotkań. Kiedy ktoś ma chęć poszerzać własną wiedzę w temacie serwowanych drinków bądź tego, jakie są w wielu krajach – Tragos del Mundo jest blogiem w tym celu utworzonym. Z serwisu korzystają zarówno barmani, jak i entuzjaści przygotowywania napitków. Przygotowanie wielu drinków, takich jak kwaśna wódka nie jest skomplikowane. Dlatego ten ciekawy pomysł na spożywanie wódki warto sprawdzić. I spróbować wykonać na kolejnym spotkaniu z przyjaciółmi. Zajmie to kilka chwil, a zapamiętane pozostanie na dłużej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kwaśna wódka – interesujący pomysł na wypicie wódki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.