Atrakcyjna oferta aktywności i imprez, jakie można przygotować w Jump Hall

Atrakcyjna oferta aktywności oraz imprez, jakie można zorganizować w Jump Hall zachęca wielu klientów, aby odwiedzać ten nowoczesny park trampolin. Rodzice po sprawdzeniu tego, co ma do zaoferowania https://jumphall.pl/park-linowy/ zdecydowany jest na przykład na to, żeby w tym miejscu przygotować dla pociech urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to duża atrakcja dla dzieci. W dodatku, opiekunowie zyskują pewność, że wszystko będzie odbywało się w bezpiecznych warunkach.

Dobra zabawa jest także zapewniona. Impreza będzie poprowadzona przez doświadczonego animatora, który przypilnuje by każde z dzieci poczuło się bezpiecznie. Nad dziećmi będzie czuwać również doświadczona kadra instruktorska. Dwie godziny zabawy obejmą ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach a także skoki na piankowe, duże kostki. Urodziny przebiegają w kameralnej salce, a przed wejściem na obszar rekreacyjny dzieci mają zapewnioną solidną rozgrzewkę. Są także informowane o tym, jak bezpiecznie skoczyć i upaść.

Dodatkowe atrakcje urodzinowe to: zabawy z chustą, rzuty do kosza czy malowanie twarzy. Za każdym razem harmonogram dopasowany jest do wieku i temperamentu dzieci biorących udział w zabawie. Pakiety urodzinowe opisane są na witrynie. Na urodziny w Jump Hall można zapisywać dzieci od trzeciego roku życia. Opiekunowie z chęcią zapisują również maluchy na zajęcia z gimnastyki, o dowolnym poziomie skomplikowania. Ich celem jest: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, poprawę koordynacji ruchowej, rozwój orientacji w terenie, a także świetną zabawę.

Na terenie obiektu znajduje się też jedyny we Wrocławiu zakryty park linowy. Jego trasa znajduje się nad parkiem trampolin i obejmuje 9 torów, o różnych stopniach trudności. Park taki dedykowany jest dla osób, które mierzą powyżej 170 cm. Unowocześniony park trampolin dobrze będzie odwiedzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Atrakcyjna oferta aktywności i imprez, jakie można przygotować w Jump Hall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.