Ustalenia wynajmowania osprzętu budowlanego

Zasady wynajmu sprzętu budowlanego w działającej na terenie Małopolski firmie Pablo są dokładnie przedłożone wszystkim klientom. Z tego powodu decydują się oni na współpracę. Wynajem taki jak chociażby osuszacz powietrza budowlany wynajem rozliczony jest w przeliczeniu na stawki dobowe, tygodniowe a także 30 dniowe.

Suma poszczególnych stawek ustalona jest w kosztorysie oraz odświeżona codziennie. Można je sprawdzać na stronie www. Wszystkie operacje handlowe rozliczane są każdorazowo w gotówce albo w przypadku długiej współpracy z określoną firmą na koniec miesiąca podsumowana jest kwota za wynajęcie i wystawiona faktura z odroczonym terminem płatności. Dokumenty potrzebne do zawarcia umowy to: dowód osobisty oraz drugi dokument stwierdzający tożsamość danych personalnych. Trzeba także zapłacić kaucję. Inne ustalenia w zawieraniu umowy podane są na witrynie internetowej dla: osób fizycznych, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz dla spółek prawa handlowego.

Wystarczy znaleźć osprzęt, z jakiego chciałoby się skorzystać oraz rezerwować go na witrynie internetowej albo telefonicznie w oddziale wypożyczalni Pablo. Zleceniodawcy mogą odebrać sprzęt osobiście albo zamawiać dowiezienie w określone miejsca. Poza dużymi maszynami wypożyczać można sprzęt i elektronarzędzia do jakich wliczają się: aeratory i wertykulatory, bruzdownice, frezarki do betonu, kamery inspekcyjne, listwy wibracyjne, miniładowarki, nagrzewnice powietrza, ogrodzenia tymczasowe, pilarki tarczowe, przecinarki do asfaltu i betonu, przyczepy, sprężarki powietrza, szlifierki do gładzi gipsowych, walce wibracyjne, wozidła, zamiatarki ręczne, agregaty prądotwórcze, cyklinarki, gilotyny do kostki, koparki gąsienicowe, maszty oświetleniowe, czy myjki wysokociśnieniowe. Dokładny opis wszystkich maszyn powoduje, że zleceniodawca od razu zorientowany jest, co wybrać. Dobrze będzie też zapytać o szczegóły zamówienia osoby zatrudnione w wypożyczalni Pablo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ustalenia wynajmowania osprzętu budowlanego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.