Szafy kartotekowe metalowe

Praktyczne oraz trwałe szafy na kartoteki wytwarza Vimet. Są one zbudowane z blach stalowych a także mają specjalnie zaprojektowane szuflady na prowadnicach kulkowych z ochroną przed wypadaniem. Szuflady szaf na kartoteki wyposażone są w tryb zabezpieczający wysuwanie się więcej niż jednej szuflady, co nie doprowadzi do wywrócenia się takiej szafy. Zamek centralny zabezpiecza tymczasem szafę przed kontaktem osób nieupoważnionych. W punkcie online Vimet można dobrać szafy osobiście, biorąc pod uwagę takie parametry jak: cena, głębokość, szerokość, wysokość, liczba szuflad, format przechowywanych papierów a także zastosowanie blokady wysuwania się.

Wszystkie towary są również szczegółowo opisane, a podczas gdy ktoś ma pytania co do wyznaczonych modeli z kategorii szafy kartotekowe metalowe to może pytać ekspertów z Vimet. Szafy kartotekowe zrobione z metalu sprawdzą się w licznych dyscyplinach. Będą niezbędne w biurach, archiwach, czy pozostałych miejscach, w jakich liczy się przetrzymywanie dokumentów firmowych oraz papierów kadrowych. Ich konstrukcja doprowadzi do tego, że bez wątpienia nie będą miały do nich wglądu osoby niepowołane. Na wsparcie pracowników z Vimet można liczyć od chwili wyboru materiałów aż po aranżację pomieszczenia. O tym, jak w efekcie będzie wyglądała szafa kartotekowa można zadecydować samodzielnie, ponieważ Vimet zapewnia przygotowanie bezpłatnej koncepcji projektu.

Klienci cenią: szybką oraz terminową realizację zamówienia, rzetelny montaż, wsparcie w trakcie trwania gwarancji oraz serwis pogwarancyjny na komfortowych warunkach. W projektach poszczególnych szaf znaczące jest bezpieczne oraz funkcjonalne przechowywanie zgromadzonych materiałów jak i produktów. Kiedy komuś zależy na tym, aby w jego zakładzie były solidne szafy, to musi się zdecydować na składanie zamówienia bezpośrednio w takim sklepie. Praktyczne oraz trwałe szafy kartotekowe będą sprawdzały się przez długi czas, co wpłynie również na zaoszczędzenie pieniędzy w przedsiębiorstwie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Szafy kartotekowe metalowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.