Narzędzia na akumulator

Kategoria:

Najwyższej jakości mobilne narzędzia akumulatorowe sprzedaje firma Pneumat System. Oferta jest obszerna, a konkretne modele można znaleźć w odpowiedniej kategorii tematycznej. Towary rozdzielono na 7 grup: wiertarki udarowe akumulatorowe, klucze udarowe akumulatorowe, wkrętarki akumulatorowe Chicago Pneumatic, szlifierki akumulatorowe kątowe, klucze akumulatorowe, wkrętarki akumulatorowe a także nitownice akumulatorowe. Wszystkie narzędzia na akumulator działają sprawnie i wywodzą się od producentów jakimi są: Chicago Pneumatic, Desoutter, czy FAR. Przede wszystkim, narzędzia tego typu można wykorzystać w profesjonalnych zakładach mechaniki pojazdów i przemysłowych.

Dostępne narzędzia działające przez akumulator mają wzorowe właściwości działania, dorównujące narzędziom pneumatycznym. Sporym walorem jest to, że są mobilne, wobec czego można z nich korzystać nie tylko w warsztacie. Obszerny zakres prac jest możliwy do zrealizowania przy użyciu takich narzędzi ze względu na: sprawny silnik, przekładnię wysokiej wytrzymałości zapewniającą odpowiednią moc, wraz z momentem obrotowym. Nowoczesny projekt narzędzi akumulatorowych pozwala je także wykorzystywać w miejscach o ograniczonej widoczności, ze względu na wykorzystanie lampek LED. Wygodna rękojeść, doskonałe równoważenie sił, bądź optymalny kształt poszczególnych narzędzi umożliwią operatorom bez przeszkód wykonywać wszystkie czynności.

Znaczące jest też logistyczne rozplanowanie przełączników. Wszystkie narzędzia można świetnie wykorzystać tam, gdzie jest kurz, pył, czy występują smary. Nawet w czasie długiej oraz wytężonej pracy wskazane narzędzia nie przegrzeją się, wobec czego warto w nie zainwestować. Ich ergonomia pracy to spory atut. Każdy, kto chce się dowiadywać detali powiązanych z ofertą powinien kontaktować się z ekspertami z Pneumat System. Dopasują oni odpowiednie narzędzia na bazie trybu pracy, jaki ktoś realizuje.

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Narzędzia na akumulator”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *