Cechy wentylatorów przemysłowych z przedsiębiorstwa NETECS

Wykorzystanie wentylatorów dla przemysłu z firmy NETECS jest wszechstronne. Urządzenia podzielone są w takim razie na kilka działów, by kupujący nie miał trudności z dopasowaniem modelu do charakterystyki branży, w jakiej prosperuje. Netecs o profilu promieniowym można wykorzystywać w instalacjach służących odpylaniu: w branży drzewnej, także w strefach zagrożonych wybuchem; w fabrykach zajmujących się przetwarzaniem odpadów innego rodzaju niż zaliczające się do niebezpiecznych i obojętnych; w pozostałych przedsiębiorstwach, w jakich odbywa się tak zwana gospodarka odpadami.

Firma stale się rozwija, a reprezentujący ją pracownicy systematycznie podwyższają poziom własnych umiejętności, w związku z czym produkowane są także najnowsze wentylatory, jakie nadają się do użycia w pozostałych dziedzinach przemysłu. Są to modele nisko – , średnio -, ale też wysokociśnieniowe, nadające się do przetłaczania powietrza: czystego, zapylonego oraz mieszanego. Na witrynie NETECS można zobaczyć właściwości poszczególnych wentylatorów, co ułatwia dobór. Dokładne informacje podawane są także przez pracowników. Klienci, którzy kupią wentylatory mogą oczekiwać na długi czas ich bezawaryjnego wykorzystania, z uwagi na to, że są to modele wykonane z najlepszych jakościowo materiałów oraz mają doskonale dopasowaną grubość.

Urządzenia mają również idealne silniki w klasie IE3. Ich stopień ochrony to IP55. Wirniki wentylatorów są wyważone w stosownej klasie precyzyjności. Jeszcze przed oddaniem do wykorzystania każdy z wentylatorów jest przetestowany w zgodzie z branżowymi normami. Pomiary podane są w dokumentacji dołączonej do urządzenia. Ogromne doświadczenie ekspertów pozwoli na zaprojektowanie wentylatorów na bazie cech podanych przez klienta a także na modernizację urządzeń, z jakich w miejscu pracy klient już korzysta. Wentylatory funkcjonują w każdych okolicznościach, co jest ich dużą zaletą. Solidne i odporne na wybuchy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cechy wentylatorów przemysłowych z przedsiębiorstwa NETECS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.