Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta

Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta, czyli w sklepie COMSYSTEM wliczają się do wyrobów bardzo praktycznych. Można do nich też dobrać ładowarki i akcesoria. Nowe akumulatory przeznaczone są do licznych zastosowań, na przykład do: maszyn czyszczących, łodzi, czy jachtów. W ofercie znajduje się kompletna gama produktowa: modele żelowe do wózków inwalidzkich, kamperów i maszyn czyszczących, urządzenia przeznaczone do łodzi i jachtów, HZY SOLAR, modele AGM do zasilaczy UPS, a także bezobsługowe AGM. Takie ładowarki automatyczne są bardzo użyteczne.

Wykorzystywane są do uzupełnienia energii w bateriach do wielu urządzeń. W sklepie sprzedawane są tylko najnowsze akumulatory, jakie podlegają oficjalnej gwarancji fabrycznej. Imponująca jakość dostępnych wyrobów udokumentowana jest nadawanymi w branży certyfikatami. Akumulatory wykonane w technologii żelowej są zautomatyzowane i mają o wiele dłuższą żywotność aniżeli tradycyjne wersje. Doceniane są też za to, że mają umiejętność powrotu do kompletnej sprawności nawet wtedy, gdy są bardzo rozładowane. Nie tylko dobrze znoszą wysokie temperatury, lecz sprawdzają się też w temperaturach niskich. W polskim klimacie jest to warta uwagi cecha. Imponująca jakość i praktyczność takich akumulatorów sprawiają, że są one cenione w wielu dziedzinach.

Wszystkie wyroby w sklepie są podzielone w działach, co ułatwi robienie zakupów. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nabywają konsumenci, którzy chcą je umieszczać w samochodach elektrycznych, w maszynach transportowych oraz podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach. Dystrybuowane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi mających napęd elektryczny oraz do zasilenia urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Jest możliwość również dobierać akumulatory nadające się do kamperów i przyczep kempingowych. Do katalotu wliczają się również akumulatory do elektrowni wiatrowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Akumulatory żelowe HAZE dystrybuowane w oficjalnym sklepie wskazanego producenta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.