Jakim sposobem przygotowywać się na czworonoga w domu?

Kategoria:

W trakcie kiedy dodawanie oryginalnego futrzanego członka rodziny ma okazję brzmieć jak zabawa to są pewne rzeczy, jakie należy zrobić, żeby upewnić się, iż jest to profesjonalne dla Twojej rodziny. To jest zawsze właściwym pomysłem, by zacząć od tego, iż zrobi się odrobinę badań na temat nowatorskiej rasy, jeśli uważasz o dodaniu jej do swojego domu. Jest to istotne, bowiem wypada upewnić się, iż jeśli ma się już jakiegoś pieska to powinny to być dwie harmonijne rasy.

Typowy wiek, by dołączyć kolejne zwierzę jest to młody wiek. Nieraz jednak nie zawsze jest to możliwe do zrobienia, wobec tego oto kilka korzystnych wskazówek, które pomogą dokonać wprowadzenie nowego pieska płynne i bezpieczne. Wybór stosownego rodzaju bezsprzecznie jest najistotniejszy.

Najlepszym połączeniem jest takie, w którym obydwa zwierzęta już uprzednio mogły się zaznajomić. Takie zwierzęta zawsze potrzebują akcesoryjnego szkolenia. Istnieje kilka ras psów, jakie nie powinny być w jednym domu z kotami, bowiem są one instynktownie urodzone po to by na nie polować, w trakcie gdy inne rasy nie. Dla obecnego czworonoga i innowacyjnych relacji z wejściem do domu innych psów, ważne jest, aby uniknąć jakiejkolwiek agresywności podczas pierwszej fazy poznawczej. Ważne jest dla każdego pieska, aby mógł posiadać własne jedzenie i wodę, zabawki, i łóżka i jedzenie – sucha premium sucha karma dla psa.

Na dodatek, najprawidłowiej jest rozdzielić psy, gdy dostają jakiś rodzaj smakołyków. Zawsze należy ograniczyć je, kiedy nie jesteś w stanie ich nadzorować. Jeśli zauważysz jakiekolwiek zachowania takie jak zastraszanie lub nadmierne warczenie, gdy psy wchodzą w interakcje, błyskawicznie rozdzielaj je oraz musisz powiedzieć im nie.

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakim sposobem przygotowywać się na czworonoga w domu?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.