Jak działa kochanie?

Kategoria:

Niejednokrotnie te pojęcie mylone jest z pojęciem miłości. Tak w zasadzie są to dwie odmienne kwestie w stworzonym przez nas życiu. Być może objawy są analogiczne, jednak po jakimś czasie najgruntowniej ot tak, najzwyczajniej w świecie, okazuję się, że to nie to. Na bycie pod urokiem podatne są takie osoby, jakie są niesłychanie osamotnione lub te, jaki żyją w związku przeciekającym nudą. Wtenczas to nadchodzi chęć na zmiany, na jakąkolwiek rozrywkę. Następuje wówczas zafascynowanie każdą nowo poznaną figurą. Nasze zmysły zaczynają wariować, zaczynamy czuć nieposkromione pożądanie. Chcemy przebywać z tą jednostką jak najwięcej dni. To smutne, po jakimś czasie wszystko znika, jak mydlana bańka.

Zauroczenie poniekąd nie jest troską o tę drugą osobę, lecz tak ściśle mówiąc to faza wyobrażeń na jej temat. Wyobrażenia odnośnie tej osoby, jaką potrzebowalibyśmy by była. Być może przeżyjemy jakieś ładne, namiętne chwile. Niemniej jednak problem polega na tym, że któregoś dnia się budzimy i ni stąd, ni zowąd dostrzegamy, iż to nie ta jednostka, na którą czekamy całe życia. Zaczyna nas ona coraz bardziej denerwować, dostrzegamy całkowitą paletę wad. Tym samym powinniśmy sobie uzmysłowić, czym tak w gruncie rzeczy jest ta miłość i czy należałoby na nią czekać? A może musimy czasem szczęściu dopomóc, żeby więcej sprawdzisz nie skończyło się to przykrymi, życiowymi pomyłkami.

A w jaki sposób dojdzie do zdrady? Stale można próbować odzyskać byłą – znacznie więcej na jak odzyskać byłą. Aby w zupełności wolno było mówić o miłości, ważnym czynnikiem są najpierw tak zwane pierwsze początki. To etap, w jakim dana para rozpoczyna swoją znajomość. Zaczynają oni bo coraz to częściej się spotykać, rozmawiać ze sobą i w znaczącym nadmiarze o sobie. Tak faktycznie właśnie wtedy, zaczynają odkrywać się nawzajem. Pojawia się pewna ciekawość, a również dochodzi do przerwania łańcucha pewnego typu intymności. Partnerzy będący na etapie początkującym, przeżywają dziką namiętność. Jest to definiowane jako silne przeżywanie rozmaitych (często pozytywnych w jaki sposób i negatywnych) emocji. To potrzeba ku temu, żeby poczuć wyraźnie bliskość drugiej osoby, wiąże się to z pociągiem seksualnym.

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jak działa kochanie?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.