Nowatorskie rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe

Oryginalne rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, powoduje, że coraz więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do korzystania z usług Justyny Mąkosy. W dziedzinie księgowość kraków znana jest ona z dużego profesjonalnego podejścia a także odpowiedzialnego podejścia do swojej pracy. Oferuje ona usługi w zakresie identyfikowania i minimalizacji zagrożeń podatkowych, wynikających chociażby z częstszych zmian prawnych oraz niespójności przepisów. Bierze ona też pod uwagę czynniki wewnętrzne występujące w firmie.

Przy wypracowaniu określonych rozwiązań ściśle współpracuje z klientem, wobec czego efekty pracy dostosowane są do modelu jego działalności w 100%. Oferta w zakresie zarządzania podatkowego obejmuje: przygotowanie mapy ryzyk podatkowych razem z komentarzami do zbadanych transakcji, dookreślenie spodziewanych obszarów ryzyk odnośnie zadań podatkowych, przygotowanie i wdrażanie działań gwarantujących właściwe zarządzanie aktualnymi ryzykami, systematyczne doradztwo podatkowe, przegląd systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W rezultacie, można spodziewać się wyeliminowania albo zminimalizowania obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczaniem pozycji podatkowej danej firmy. Przedsiębiorca może też weryfikować i ukształtować wewnętrzne procedury i procesy, a także zminimalizować ryzyko powstania pewnych nieprawidłowości skarbowych. Przekłada się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz progres wartości danej spółki. Można również zdecydować się na inne usługi.

Na przykład, w zakresie księgi przychodów i rozchodów wykonane będą czynności takie jak: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z US i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz elektroniczna przesyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa regularnie będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, na podstawie faktur jakie otrzyma od zleceniodawcy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nowatorskie rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.