Systemy drzwi przesuwnych udostępnione w hurtowni Komandor

Systemy drzwi przesuwnych dostępne w hurtowni Komandor to wysokiej jakości elementy, zaliczające się do solidnych i modnych. Hurtownia Komandor sprzedaje także wiele innych produktów, na równi dla klientów indywidualnych, jak i dla właścicieli zakładów stolarskich. System Kallisto przeznaczony jest zwłaszcza do minimalistycznych aranżacji. Jego poszczególne elementy są schowane, a więc nie mają wpływu na design drzwi.

Cała konstrukcja prezentuje się również lekko. System Winnipeg i Yoho chwali się dużą popularnością od początku funkcjonowania sklepu. Profile zaliczające się w jego skład wykonane są z trwałego stopu aluminium. System ten zaprojektowany jest do wypełnień ze szkła oraz paneli z materiałów drewnopochodnych. W wózkach dolnych użyto rolki z łożyskami kulkowymi, oddziałujące na płynną pracę systemu przez wiele lat.

Elementy składowe każdego systemu Komandor to: rączki, prowadniki górne, wózki dolne oraz domykacze gazowe. Ich dokładny opis znajduje się na stronie, a jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem to może zamówić dowóz. Hurtownia sprzedaje też materiały drewnopochodne, jakie służą do zrobienia akcesoriów meblowych. Są to: blaty kuchenne, płyta akrylowa, płyta budowlana i płyta meblowa. W ofercie umieszczono również szkło: lustra i szyby VSG, szkło kolorowe COLORIMO oraz szkło ornamentowe.

Kategoria akcesoria meblowe obejmuje: chemię i akcesoria montażowe, elementy konstrukcyjne, oświetlenie meblowe, prowadnice do szuflad, szuflady, uchwyty i wieszaki, wyposażenie garderoby a także wyposażenie kuchni. Kupujący mogą też wybierać fronty meblowe: szklane w ramkach aluminiowych OPAL, akrylowe, ramiakowe, firmy Wiech oraz dekoracyjne.

Udostępnione fronty dobrze się prezentują, są trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości. W śląskiej hurtowni można także zamówić osłony grzejnikowe, jako element mający wartość dekoracyjną. Szeroki asortyment sprawia, że każdy wyszuka to, czego potrzebuje i co będzie mógł dopasować do wnętrz w jego domu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Systemy drzwi przesuwnych udostępnione w hurtowni Komandor”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.