Najlepsze bezprzewodowe odkurzacze dla alergików

Wśród najbardziej odpowiednich rozwiązań dla alergików znajduje się TINECO FLOOR ONE S3, bezprzewodowy odkurzacz wyposażony w technologię czujników iLoop Smart, dzięki której jest w stanie znaleźć nawet najdrobniejsze cząsteczki suchego lub mokrego brudu na każdej podłodze lub powierzchni , terakoty, kamienia, drewna i marmuru, odpowiednio kalibrując siłę ssania i wyciek wody.

Mocny silnik i szczotki będą w stanie dokładnie umyć i wyczyścić jednym prostym krokiem, pozostawiając podłogę czystą i bezwonną. Dzięki aplikacji TINECO możliwe jest monitorowanie w czasie rzeczywistym, z alertami konserwacyjnymi, wsparciem technicznym, rozwiązywaniem problemów i wieloma innymi. jaki odkurzacz bezprzewodowy warto kupić?

Z kolei asystent głosowy służy pomocą i informacjami podczas pracy odkurzacza.

Produkt jest wyposażony w wyświetlacz All-In-One do monitorowania wydajności, poziomu naładowania baterii, alertów i nie tylko. Interfejs pomaga w czyszczeniu podłóg i zapewnia przydatne przypomnienia dotyczące konserwacji oraz inteligentnego i szybkiego czyszczenia dla każdego rodzaju powierzchni. Funkcja samooczyszczania uwalnia ręce, czyści rolki i opłukuje przewody wodne, dzięki czemu nie pobrudzisz rąk.

Kolejnym rozwiązaniem dla alergików jest bezprzewodowy odkurzacz Rowenta XFORCE FLEX 11.60. To urządzenie ma w rzeczywistości trzy tryby użytkowania – Eco, Max i Boost – oraz 130-watowy silnik Air Watt Digital Force, który wraz z baterią litową gwarantuje potężną moc ssania do 45 minut, umożliwiając łatwe czyszczenie nawet największych środowisk domowych. .

  1. Dzięki ekskluzywnej technologii Flex odkurzacz dociera 4 razy dalej, docierając wszędzie i bez konieczności schylania się.
  2. Akumulator jest wymienny i można go ładować w dowolnym miejscu.
  3. Produkt wyposażony jest w zmotoryzowaną szczotkę z oświetleniem LED i nylonowym włosiem: obraca się do 180°.

Model ten jest również wyposażony w wyświetlacz kontrolny, który umożliwia podgląd stanu baterii, zużywanej mocy w czasie rzeczywistym oraz wybór trybu użytkowania. Jest to najcichsza miotła Rowenta (w trybie Eco osiąga 73 db) i – dzięki pozycji Stop & Go i zintegrowanym akcesoriom natychmiast przełącza się w tryb odkurzania ręcznego.

Rowenta XFORCE FLEX 11.60, bezprzewodowy odkurzacz, mocny silnik cyfrowy 130 Watt, zmotoryzowana szczotka ze światłem LED, 45 minut czasu pracy, wyświetlacz kontrolny, wymienna bateria

Podwójny filtr Hepa charakteryzuje bezprzewodowy odkurzacz MultiPower Allergy marki Black + Decker, idealny dla alergików i najlepszego możliwego sprzymierzeńca w walce z roztoczami, ponieważ – dzięki szczelnemu systemowi pojemników – zatrzymuje 99,99% cząsteczek kurzu, zapewniając czystsze powietrze w wylot.

Technologia baterii litowej gwarantuje bardzo szybkie ładowanie.

Ponadto intuicyjny panel dotykowy umożliwia sterowanie mocą ssania i innymi ustawieniami jednym ruchem palca. Zintegrowany wąż, którego można używać na miotle lub odkurzaczu przenośnym, dociera do wszystkich zakamarków domu. Uchwyt przekształca się w praktyczne przedłużenie teleskopowe stosowane do odkurzacza, zapewniając maksymalną wszechstronność. Specjalne inteligentne czujniki technologiczne pozwalają zoptymalizować wydajność ssania dla każdej potrzeby czyszczenia.

  1. Ponadto zmotoryzowana szczotka MultiPower została zaprojektowana tak, aby zagwarantować jeszcze skuteczniejsze zbieranie brudu, nawet z trudnych do czyszczenia powierzchni, takich jak dywany.
  2. MultiPower wyposażony jest w inteligentny system oświetlenia LED umieszczony na podstawie obudowy oraz specjalny system zagęszczania zebranego brudu, co zwiększa jego pojemność do 3 litrów.

Odkurzacz bezprzewodowy Severin HV 7165 jest wyposażony w wysokowydajny silnik cyfrowy i filtr Hepa o długiej żywotności – co oznacza, że ​​wystarcza na cały okres użytkowania urządzenia – i jest zmywalny, zdolny do zatrzymywania bakterii, zarodników i różnych alergenów. Wysokowydajna zmotoryzowana szczotka LED o zróżnicowanej konsystencji włosia (czerwona i niebieska), pozwala z łatwością usunąć sierść zwierząt domowych, sierść, uporczywy brud, drobny kurz, bakterie, zarodniki i alergeny osadzone na podłodze. Wałek, w którym znajduje się włosie, jest łatwo zdejmowany, aby ułatwić czyszczenie.

Żywotność baterii wynosi do 30 minut, ale pełne naładowanie trwa zaledwie trzy godziny

Uchwyt ścienny zapewnia wygodną i bezpieczną pomoc przy przechowywaniu i ładowaniu urządzenia. Dostarczane są trzy akcesoria: szczotka do tapicerki, szczotka do mebli i ssawka szczelinowa do wszelkich potrzeb związanych z czyszczeniem. W zestawie znajduje się wałek z zapasowym włosiem.

Odkurzacz bezprzewodowy Severin HV 7165, cykloniczny, silnik cyfrowy, szczotka zmotoryzowana, pielęgnacja zwierząt, filtr HEPA Longlife, 0,65 litra, autonomia do 30 minut, 240 W, szary / czerwony. Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe: najlepszy stosunek jakości do ceny.

  1. Bezprzewodowy odkurzacz, który najlepiej łączy doskonałość i cenę, to Dyson Cyclone V10, jeden z flagowych produktów jednej z najbardziej znanych marek w branży. To ciche urządzenie, zasilane cyfrowym silnikiem Dyson V10 zapewniającym silne ssanie 14 cyklonów, gwarantuje do 60 minut ssania dzięki 7-ogniwowej baterii niklowo-kobaltowej.
  2. W pełni uszczelniony system filtracji wyłapuje 99,97% cząstek. Wśród plusów tego bezprzewodowego odkurzacza znajdziemy jego łatwość w zarządzaniu: jedno kliknięcie wystarczy, aby przekształcić go w ręczny, a drugie, aby przywrócić go do pierwotnego stanu. Jego mechanizm „Point and Sho” higienicznie wyrzuca kurz i zanieczyszczenia w głąb kosza jednym ruchem i bez dotykania brudu.

Odkurzacz Dyson Cyclone V10 wpada do naściennej stacji dokującej. Trzy tryby zasilania, aby zaspokoić każdą aktywność na każdym rodzaju podłogi. Z punktu widzenia zdrowia produkt posiada certyfikat Allergy Standards Limited oraz jest odporny na astmę i alergie – spełnia lub przekracza normy skutecznego usuwania kurzu zawierającego alergeny z dywanów i twardych podłóg. Jest wyposażony w narzędzie rozcinające Flexi.

Kolejnym bezprzewodowym odkurzaczem o bardzo wysokim stosunku jakości do ceny jest SpeedPro Max Aqua + XC8147. Jeden z najpopularniejszych modeli na Amazon, również dzięki gwarancji marki Philips, urządzenie pozwala – dzięki płynnej technologii – jednocześnie odkurzać i czyścić kurz, brud i plamy w jednym przejściu. Wystarczy dodać detergent, aby usunąć do 99% bakterii.

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Opinie

There are no reviews yet.

Be the first to review “Najlepsze bezprzewodowe odkurzacze dla alergików”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.